Small combo cables are perfect for securing helmets, skis, snowboards, leathers, or other personal items that don’t require maximum security.
Small enough to fit in a jersey or small bag, these handy locks give you peace of mind when making a quick stop.
Features
- User settable combinations
- Easy to see numbers
- Glove-friendly raised dials
- Vinyl-coated cables protect paint and finishes
(OG8063)
| SKU | OG8063 |
| Model # | OG8063 |
| Barcode # | 7290001280638 |
| Brand | OnGuard |
| Shipping Weight | 0.1100kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.200m |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.