Outback Motortek designed this headlight guard to protect the expensive headlight module from an assortment of debris common to off-road riding*.
*For off-road use only.
(OBM-HON-CRF30L-HG)
| SKU | OBM-HON-CRF30L-HG |
| Model # | OBM-CRF300L-HG |
| Barcode # | OBM-HONDACRF300L-HLG-BL |
| Brand | Outback Motortek |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.001850000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.