- Maintenance - one of the most important features. This accessory will come really handy when you have to lubricate your chain, remove the tires etc.
- Parking - the sturdy structure will hold your Yamaha Tenere 700 securely in a fully vertical position. It's also beneficial when storing your bike in the winter time or in confined spaces
(OBM-YAM-XT700-CST)
| SKU | OBM-YAM-XT700-CST |
| Model # | OBM-YAMTEN700-CS |
| Barcode # | 7029999707 |
| Brand | Outback Motortek |
| Shipping Weight | 4.0000kg |
| Shipping Width | 0.340m |
| Shipping Height | 0.340m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Shipping Cubic | 0.041184000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.