(75-855-35K)
| SKU | 75-855-35K |
| Model # | 8553500002 |
| Barcode # | 5604415027260 |
| Brand | Polisport |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.430m |
| Shipping Height | 0.430m |
| Shipping Length | 0.430m |
| Shipping Cubic | 0.079777000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.