Precision Moto Fork Oil Seal Kit
Precision Moto is new to the game and dedicated to keeping your dirt bike rolling, Precision Moto is the one-stop shop for refurbishing your bike. The Precision Moto Fork Oil Seal Kit includes all of the necessary components to replace your forks oil seals.
FEATURES
- High-quality OEM Replacement fork oil seals.
(PM-FSK10)
| SKU | PM-FSK10 |
| Barcode # | 190-4960-06A2 |
| Brand | Precision Moto |
| Shipping Weight | 0.0520kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000468000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.