PRECISION MOTO BRAKE CALIPER REBUILD KIT
Precision Moto is new to the game and dedicated to keeping your dirt bike rolling, Precision Moto is the one-stop shop for refurbishing your bike. The complete brake caliper rebuild kits include all of the necessary components to repair your brake caliper at an affordable price!
FEATURES
- High-quality OEM Replacement
- Each kit contains all rubber parts necessary to rebuild one caliper.
(PM-BKRK-06)
| SKU | PM-BKRK-06 |
| Barcode # | 6301-3047-11 |
| Brand | Precision Moto |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.001800000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.