PRECISION MOTO CLUTCH CABLE
Precision Moto is new to the game and dedicated to keeping your dirt bike rolling, Precision Moto is the one-stop-shop for refurbishing your bike. The Precision Moto cables are your perfect OEM replacement cables to freshen up your bike's feel and performance.
- High-quality OEM replacement cable.
Please note Image for reference only product may vary slightly for bike fitment
(PM-CC-35)
| SKU | PM-CC-35 |
| Barcode # | SU-C10207 |
| Brand | Precision Moto |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.