PRECISION MOTO TOP END GASKET KIT
Precision Moto is new to the game and dedicated to keeping your dirt bike rolling, Precision Moto is the one-stop shop for refurbishing your bike. The Precision moto top end gasket kit includes all of the necessary components to rebuild the top end of your motorcycle
FEATURES
- High-quality OEM Replacement gaskets
- Includes all necessary components to rebuild your top end
(PM-TEGK-39)
| SKU | PM-TEGK-39 |
| Barcode # | 19-50043 |
| Brand | Precision Moto |
| Shipping Weight | 0.6500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.002500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.