RK CAM CHAINS
RK cam chains are made from premium materials for reduced friction and increased service life and are your perfect OEM replacement cam chain that offers maximum strength and durability
Note: Image for reference only product may vary slightly for fitment
(49-825-120)
| SKU | 49-825-120 |
| Barcode # | 9964624270 |
| Brand | RK |
| Shipping Weight | 0.7500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.