Racetech plastic kits are made from UV resistant polypropylene and injection moulded in premium quality techno polymers.
FEATURES
- Made from high-quality polypropylene plastics.
- Injection moulded in premium quality technopolymers.
- Fade-resistant to UV rays.
- Made in Italy.
(PSKTMNR0015)
| SKU | PSKTMNR0015 |
| Barcode # | 8057094120079 |
| Brand | Racetech |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.002450000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.