FEATURES
- OEM replacement.
- Made from high-quality polypropylene plastics.
- Injection moulded in premium quality technopolymers.
- Fade resistant to UV rays.
- Made in Italy.
(PSKTMBN0020)
| SKU | PSKTMBN0020 |
| Barcode # | 8080524640878 |
| Brand | Racetech |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.002250000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.