Racetech plastics are made from UV resistant polypropylene and injection moulded in premium quality techno polymers.
FEATURES
- Injection moulded in premium quality technopolymers
- Made from high-quality polypropylene plastics
- Fade-resistant to UV rays
- Made in Italy
(R-PARM0NR0103)
| SKU | R-PARM0NR0103 |
| Barcode # | 8032738975963 |
| Brand | Racetech |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.550m |
| Shipping Cubic | 0.012375000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.