Racetech Chain guides are made from in Italy from high-quality polypropylene plastics. They are your perfect OEM replacement.
FEATURES
- OEM replacement plastic chain insert guides.
- Made in Italy from high-quality polypropylene plastics.
(CRURM0NR001)
| SKU | CRURM0NR001 |
| Barcode # | 8033210860968 |
| Brand | Racetech |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.001200000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.