RACETECH WORX CHAIN GUIDE
Exceptional strength and endurance thanks to the internal easily removable TPU wear pad, extra resistant and exceptional stability.
FEATURES
- OEM Replacement
- Removable TPU wear pad.
Note: Image for reference only product may vary slightly for fitment.
(R-CRURMZGINR20)
| SKU | R-CRURMZGINR20 |
| Barcode # | 8080524644852 |
| Brand | Racetech |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.