Racetech Swingarm Protectors
FEATURES
- Injected by a special technopolymer resistant against scratch on rocks and obstacles.
- Fitting system by the original screws under the chain slider and the cable brake guide, to avoid the usual problem of slippering back when using only the traditional zip ties.
- Rtech graphic deco applied and protected in a special lowered seat.
(R-PFCT7NR0024)
| SKU | R-PFCT7NR0024 |
| Barcode # | 8050506078203 |
| Brand | Racetech |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Shipping Cubic | 0.004500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.