- Renthal Half Waffle Firm Black Grips
(G088)
| SKU | G088 |
| Barcode # | 765442023566 |
| Brand | Renthal |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.001350000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.