Aggressive tread pattern provides excellent wet and dry adhesion.
(S373)
| SKU | S373 |
| Model # | S373 |
| Barcode # | 8809692871521 |
| Brand | Shinko |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.380m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Shipping Cubic | 0.058560000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.