Replacement Wheel Sensor: Generic Conventional Forks All Years
- 1450mm (57") Wire Length
(704-06)
| SKU | 704-06 |
| Barcode # | 028752132343 |
| Brand | Trail Tech |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000840000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.