VERTEX COMPLETE GASKET KIT
Produced in the U.S.A. with the latest materials and technology in gasket production to Vertex specifications. Vertex gaskets ensure long-lasting performance and leak prevention for your rebuild needs.
(811281)
| SKU | 811281 |
| Barcode # | 714205812817 |
| Brand | Vertex |
| Shipping Weight | 0.6500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.002500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.