Each XRP fork oil seal undergoes a final grinding operation, and is individually tested, to guarantee itÂ’s efficiency.
- x2 45-58-8.5/11 Fork Oil Seals
(33-129-41)
| SKU | 33-129-41 |
| Barcode # | 0660219495 |
| Brand | XRP |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.001540000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.