FEATURES
- Universal bar riser kit for over standard (22mm, 7/8") bar mount.
- Provides 19mm and 30mm higher height bar position than stock bar position.
- For use on dirt bikes and ATVs.
- Comes with bar clamp bolts.
- Made of A7009-T6 aluminum.
(ZE53-01191)
| SKU | ZE53-01191 |
| Model # | ZE53-01191 |
| Barcode # | 4547836421273 |
| Brand | Zeta |
| Shipping Weight | 0.4800kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.001540000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.