FEATURES
- Pivot FP forged clutch and brake lever set for MX racing models.
- Comes with durable forged colour anodized lever arm.
- Lever folds outward to prevent breakage in the event of a crash.
- Lever adapter is ultraprecise CNC machined out of high-grade aluminium for super light design.
- Function consists with style.
Please note: Will not work with OEM Rally handguards.
(ZE44-5013)
| SKU | ZE44-5013 |
| Barcode # | 4547836239311 |
| Brand | Zeta |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.