FEATURES
- Forged lever arm shift lever available from ZETA.
- Shift arm is made of A2014 forged aluminium for durability.
- Forged arm is black anodized finish.
- Foldable shift tip is made of CNC aluminium with a knurled finish for better shift grip.
- Shift tip is colour anodized with ZETA laser print logo.
(ZE90-4439)
| SKU | ZE90-4439 |
| Barcode # | 4547836405907 |
| Brand | Zeta |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.001650000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.