ZETA ENGINE PLUGS
FEATURES
- CNC machined engine plugs.
- Replaces stock plugs to give a factory bike look.
- Available in anodized colours of red, blue and orange for KTM.
- Laser printed ZETA logo.
(ZE89-1350)
| SKU | ZE89-1350 |
| Barcode # | 4547836080272 |
| Brand | Zeta |
| Shipping Weight | 0.3800kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001125000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.