- CNC Machined high quality aluminum folding levers available for many bikes.
- Lever to fold outward to prevent breakage in the event of a crash.
- Automatic lever position restoration provides quick recovery from the crash.
- Ultra precision machine cut for super light weight construction, high precision and quality.
- Available in 3 and 4 finger lever lengths to fit your riding style.
- Made of durable aluminum for extreme strength. Titanium color anodized finish.
(ZE42-3160)
| SKU | ZE42-3160 |
| Barcode # | 4547836020117 |
| Brand | Zeta |
| Shipping Weight | 0.2400kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.