- Replaces OEM throttle tube.
- Teflon coated nylon fabric provides smooth acceleration.
- Closed end type available for use without aluminum hand guards and bar ends.
Note: Image for reference only, correct part will be supplied. Colour may vary between throttle tubes.
(ZE45-8101)
| SKU | ZE45-8101 |
| Barcode # | 4547836020957 |
| Brand | Zeta |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.