Designed for easy installation of over-sized bars (1 1/8") to stock rubber-mounted top clamp.
- Accepts 28.6 mm (1 1/8") handlebars with OEM triple clamps.
- The one-piece top bar mount helps stabilize rubber-mounted bars.
- Made of CNC machined A7009-T6 aluminum.
(ZE32-4045)
| SKU | ZE32-4045 |
| Model # | ZE32-4045 |
| Barcode # | 4547836083693 |
| Brand | Zeta |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000838000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.