FEATURES
- Replacement foot peg spring and pin set.
- Kit comes with foot peg pins, springs, washers and cotter pins.
- Available for many models.
(D48-01-106)
| SKU | D48-01-106 |
| Barcode # | 4547836306280 |
| Brand | DRC |
| Shipping Weight | 0.1300kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000125000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.