Fastway Fit Kit is required to mount Fastway Footpegs to your specific machine. Includes fit collars, FKMS (camber) bolts, specific bolt shims, spacers, springs and any other necessary hardware. This system makes rebuild, or changes between bikes easy just order a new Fit Kit and youre set.
(22-3-1031S)
| SKU | 22-3-1031S |
| Barcode # | 0890724379 |
| Brand | Fastway |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000500000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.