GRIPS: Heated grips only
If you do not have heated grips fitted – see product CCF300U
FITS MODELS:
- BMW F650CS Single (2000-2007)
- BMW F650GS (2000-2007)
- BMW F650GS Dakar (2000-2007)
- BMW G650GS (2008-2010)
(CCF300)
| SKU | CCF300 |
| Model # | CCF300 |
| Barcode # | 8433463043 |
| Brand | Kaoko |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000360000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.