BAR-END MIRRORS: For use with CRG bar-end mirrors only
NOTE: Bar-end mirrors not included with kit
(DUC125CRG)
| SKU | DUC125CRG |
| Model # | DUC125CRG |
| Barcode # | DUC125CRG |
| Brand | Kaoko |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000360000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.