Handlebar protector for Leatt C-Frame carbon LEFT knee brace
(4015300230)
| SKU | 4015300230 |
| Barcode # | 6009698995340 |
| Brand | Leatt |
| Shipping Weight | 0.8500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.002400000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.