Developed in close collaboration with Twin Air for offroad motorcycles and ATVs equipped with reusable foam air filters.
- Active ingrediants dissolve even the most stubborn dirt
- Powder cleaner made to mix with hot water
- Biodegradable, environmentally friendly
- For reusable foam filters
- Fast and easy to use
- Rinse under running water
(MRAFC1)
| SKU | MRAFC1 |
| Barcode # | 7611197118329 |
| Brand | Motorex |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.002250000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.