TWIN AIR OIL FILTER
The company that set the clean air standard for your engine extends its expertise to oil filters. Now theres only one name you need to remember for maximum protection, performance and value in all of your filters and related products: Twin Air.
(TA140017)
| SKU | TA140017 |
| Barcode # | 8720239724264 |
| Brand | Twin Air |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000125000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.