Zeta CNC Machined aluminum folding levers.The pivot design allows the lever to fold outward to prevent bending or breaking in the event of a crash.Hard anodized finish, made of CNC machined aircraft grade aluminum.
(ZE41-4298)
| SKU | ZE41-4298 |
| Barcode # | 4547836178399 |
| Brand | Zeta |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.001875000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.