- Protects the fork seal and wiper of inverted forks from damage by the bushing groove during installation
- Eliminates the need to wrap the fork tube with tape
- Fitment size is marked on each bullet for easy identification
(08-080275)
| SKU | 08-080275 |
| Barcode # | 08-0275 |
| Brand | Motion Pro |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000200000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.