NEWFREN SINTERED BRAKE PADS
Newfren Sintered Performance brake pads are designed for sports/touring use and for bikes of all capacities in off-road competition.
- OEM Replacement pads
Please note: Image for reference only product may vary slightly for fitment.
(1-FD0132-TS)
| SKU | 1-FD0132-TS |
| Barcode # | 8025832413714 |
| Brand | Newfren |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.000374000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.