Racetech plastic kits are made from UV resistant polypropylene and injection moulded in premium quality techno polymers. Available in Manufacturers colours.
FEATURES
- Injection moulded in premium quality technopolymers
- Made from high-quality polypropylene plastics
- Fade-resistant to UV rays
- Made in Italy
(R-KITDRZ-OEM-411)
| SKU | R-KITDRZ-OEM-411 |
| Barcode # | 8033928545089 |
| Brand | Racetech |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.450m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.800m |
| Shipping Cubic | 0.072000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.