- Provides a flat surface on the motorcycle frame for better foot grips and bike control.
- Prevents frame scratchers during your ride.
- Made of 5000 grade aluminum with ZETA embossed logo
(ZE52-0322)
| SKU | ZE52-0322 |
| Model # | ZE52-0322 |
| Barcode # | 4547836236761 |
| Brand | Zeta |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Shipping Cubic | 0.001960000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.