These individual stuff bags are coated for waterproofing. Choose your colour for your needs.
Made from lightweight 210D ripstop fabric. Individually coloured and clearly labelled. Great for separating your gear.
- DRY – Orange
- WET – Blue
- FRESH – Green
- FILTHY – Red
(AWX-SAC-RIP10-BLU)
| SKU | AWX-SAC-RIP10-BLU |
| Model # | AWX-SAC-RIP10-BLU |
| Barcode # | AWX-SAC-RIP10-BLU |
| Brand | ADVWORX |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.012886000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.