Kaoko Throttle Stabilers for select Kawasaki KLR, Versys, ER, GTR, KLR, Ninja, Vulcan, Z900, ZX, ZZR models
$189.95
In Stock
HAND GUARDS: With OR without Original Hand Guards
Check our fitment list for compatibility.
(KAW200)
| SKU | KAW200 |
| Model # | KAW200 |
| Barcode # | KAW200 |
| Brand | Kaoko |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000360000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.