Specifically designed for desert, safari and enduro racing
- 4mm ultra heavy duty
- Made of 100% natural rubber
- One of the top heavy duty tube on the market
(MOTUU18-110-140)
| SKU | MOTUU18-110-140 |
| Barcode # | 5060609910976 |
| Brand | Motoz |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.001875000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.