- VPS Skid Plate (set of 2).
- Fit in conjunction with VPS plastic guards on a Barkbusters backbone.
- Protects the outer edge of the aluminium backbone.
- Adds a stylish finish to the handguard.
- Available in Black only.
(BBVPS-002-00-BK)
| SKU | BBVPS-002-00-BK |
| Model # | VPS-002-00-BK |
| Barcode # | 722301240380 |
| Brand | Barkbusters |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.005547000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.